Prancuziskai Ispaniskai Vokiskai Angliskai EU Support Privacy Policy

Login for tour Operators. Please enter username and password.

Your access you may request on delta@deltatours.lt

Sėkmingai įgyvendintas pirmasis UAB „DELTA TOURS“ ES projektas

2015 08 05

UAB „DELTA TOURS“ sėkmingai įgyvendino projektą „Įmonės eksporto potencialo didinimas“. Projektas finansuotas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

UAB „DELTA TOURS“ - jau daugiau nei 25 m. sėkmingai veikiantis profesionalus atvykstamojo turizmo kelionių organizatorius. Įmonė organizuoja tiek klasikines keliones, tiek specifines, atitinkančias individualius užsakovų poreikius. Įmonės dalyvavimas užsienyje vykstančiose parodose - tai viena iš veiksmingiausių rinkodaros priemonių, turinti tiesioginės įtakos įmonės klientų skaičiaus augimui, apyvartos ir eksporto rodiklių didėjimui. Kasmet UAB “DELTA TOURS” dalyvauja 4-6 turizmo sektoriaus užsienyje vykstančiose parodose. Vienos parodos metu vidutiniškai būna užmezgama apie 50 naujų verslo santykių.

Projekto esmė - užsienio partnerių paieška ir pardavimų užsienio rinkose didinimas. Siekiant efektyviau pristatyti savo įmonės prekinį ženklą ir teikiamas paslaugas užsienio rinkose projekto įgyvendinimo metu, buvo dalyvaujama 7 parodose Prancūzijoje, Italijoje, Kanadoje, Belgijoje, Brazilijoje, Vokietijoje.

Projekto vertė - 56.360,06 eurų, finansavimo intensyvumas - 60 proc. projekto vertės.

Projekto įgyvendinimo metu užmegzti nauji bei sustiprinti seni verslo ryšiai padės įsitvirtinti naujose ir dar labiau sustiprinti savo pozicijas jau įsisavintose eksporto rinkose, todėl po projekto įgyvendinimo tikimasi ženkliai padidinti įmonės apyvartos ir eksporto rodiklius, taip prisidedant prie įmonės veiklos rezultatų gerėjimo bei bendro šalies eksporto rodiklio didėjimo. Atsižvelgiant į teigiamus lūkesčius, įmonė ir po projekto įgyvendinimo planuoja dalyvauti užsienyje vykstančiose parodose, siekiant dar labiau didinti įmonės eksporto potencialą.

Projekto trukmė – nuo 2014-09 iki 2015-07.
Projekto suma – 56360.06 EUR
Europos Sąjungos finansuojama suma – 33816.03 EUR

Daugiau informacijos:
UAB „DELTA TOURS“
Komercijos direktorė Lilijana Stepanovienė
Tel. 8-37-425896


E-mail: delta@deltatours.lt         Copyright ©2013 Deltatours. All rights reserved.